SKU: PU8X24X7-2RS
UPC: 00193019311691
Item: PU8X24X7-2RS Polyurethane Rubber Ball Bearing 8x24x7mm
Type: Deep Groove Ball Bearing
Material: GCr15 bearing steel
Cover Material: Polyurethane(PU)
Seals: Rubber Seals
タイヤ8x24x7mm が付いている2RS ポリウレタン ゴム製軸受けSealed ミニチュア
2RS ポリウレタンゴムsealed ボールベアリング
8mmx 24mm x 7mm
  • 2RS ボールベアリング
  • 深溝玉軸受
  • Material: GCr15ベアリング・スチール
  • カバーMaterial: ポリウレタン(PU)
  • Sealsゴム製Seals
  • Size: 8 x 24 x 7
  • ベアリングInner Diameter:8mm
  • ベアリングOuter Diameter:24mm
  • ベアリングWidth:7mm