SKU: 695ZZ-O12
UPC: 00193019170311
Shielded 5x12x4mm miniature bearing 695ZZ/O12
✔️ 1 pc, 5x12x4mm bore, chrome steel 52100, ZZ shields
✅ Bore: 5 mm
✅ Outer diameter: 12 mm
✅ Width: 4 mm