NTB100135 Thrust Needle Roller Bearing 100x135x4mm
SKU: NTB100135
UPC: 00193019307038
Item: NTB100135 Thrust Needle Roller Bearing
Type: Thrust Needle Roller Bearing
Size: 100mm x 135mm x 4mm
Bearing Inner Diameter: 100mm
Bearing Outer Diameter: 135mm
NTB100135 Thrust Needle Roller Bearing
✔️ 100mm ID x 135mm OD x 4mm Thickness
✅ Designed for axial loads in one direction
✅ Dimensions: 100mm ID x 135mm OD x 4mm thickness